Hakkımızda

Gümüş Raf Sistemleri sektörünün öncü firmalarından olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmayı hedeflemektedir. %100 Türk sermayesi ile 2005 yılında kurulan Gümüş Raf, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Merkez ofisimiz Kocaeli'de olup, yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri yelpazemiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak görmekte, ismimizi ve sektördeki yerimizi daima yüceltmeyi hedeflemekteyiz.

Gümüş Raf, deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde,  gelen tüm taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Gümüş Raf, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.